Monster High Çizgi Romanları iPad'de Canlanıyor!

26 Ağustos 2013

Doğan Egmont’un yeni uygulaması olan Monster High’da klasik çizgi roman formatı yenilendi ve örenlerin dudaklarını uçuklatacak kadar gerçeğe yakın bir sonuç elde edildi.

Bildiğimiz çizgi roman sayfaları küçük parçalara bölünüyor ve Monster High’daki öyküler tüm ekranı kaplayan tek tek resimlerde anlatılıyor. Okur hareket ve ses efektleriyle karşılık veren interaktif çizimlere tıklayarak aksiyonu kontrol ediyor.

Çığlık attırıcı mükemmellikteki Monster High içeriğinin tükenmesinden de korkanlar için ek içerikler bulunuyor. 13. Cuma Korku Günü ve/veya En İyi Hortlak Arkadaş arasında seçim yapabilirsiniz. Her birinde yeni bir öykü ve rozet var.

Monster High bedava indirilebiliyor ve daha fazla içerik satın alma seçeneği de var.

Sevilen canavarların yaşamlarını takip edebileceğiniz öykülerin dışında uygulama bir sürü heyecan verici içeriği de kapsıyor. Örneğin kendi canavar kartpostallarınızı ve rozetlerinizi yaratabiliyorsunuz.

Bunları kişisel kütüphanenizde toplayıp arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Ayrıca bir film alanıve kazanabilecek Monster High rozetleri de bulunuyor.